Šmakocinka je do 13.07.2024 do 28.07.2024 zatvorená

Naše jedlo

Ráno robí deň! To je nám všetkým úplne jasné. A prečo si ho nespraviť príjemné? Žiaden problém. Šmakocinka je srdcová záležitosť, máme ju radi a dúfame, že to cítiť. A najviac nás teší, keď to cítite rovnako aj Vy. Milujeme začať deň s výborným jedlom, výberou kávou, čerstvým freshom a v dobrej spoločnosti. Toto všetko Vám ponúkame u nás. Naša raňajkáreň sa nachádza v historickom centre Trnavy, kúsok od pešej zóny. Priamo pred raňajkárňou sa nachádza parkovisko, odkiaľ to k nám budete mať naozaj na skok.

Raňajky sú u nás zážitok

Našim cieľom je ponúkať jednoduché, ale chuťovo zaujímavé raňajky pripravené z kvalitných, v rámci možností lokálnych surovín. Sme presvedčení, že i klasická praženica môže byť gurmánskym zážitkom a radi Vám to dokážeme. Z nášho raňajkového/brunchového menu si však vyberie každý. Raňajky, prípadne brunch pripravujeme počas celých otváracích hodín a od 11 podávame výborné domáce polievky, ktoré sú pripravené z čerstvej zeleniny, bez pridania umelých dochucovadiel alebo múky. Každý deň máme v ponuke aj ľahký šalát, ktorý dennodenne obmieňame.

Ponáhľate sa do práce, nestíhate raňajky doma ale deň bez raňajok si neviete a vlastne ani nechcete predstaviť? Objednajte si u nás raňajky aspoň 15 minút dopredu a budú Vás čakať pripravené na vyzdnihnutie. Rovnako to platí aj v čase obeda. Všetko naše jedlá Vám vieme zabaliť a pripraviť tak, aby ste si ich vedeli len rýchlo vyzdnihnúť a zobrať so sebou.

Dôkazom toho, že nás to naozaj baví je aj to, že prácu nekončíme skončením otváracej doby, ale neustále tvoríme a vymýšľame niečo nové.
 

Dodávanie jedla na firemné raňajky

Špecializujeme sa na dodávanie jedla na firemné raňajky, ktoré sú istým benefitom pre zamestnancov čím ďalej tým viac aj u nás. Nepočuli ste ešte o firemných raňajkách? Vyskúšajte a garantujeme Vám, že zamestnanci to ocenia. Nakopnutie do dňa a zvýšená chuť do práce je po výborných raňajkách zaručená.

Oslavy

Oslavujete? Nemáte čas a možno ani chuť vymýšľať občerstvenie pre Vašich hostí? Nechajte to na nás! Máte konkrétnu predstavu, čo by na slávnostnom stole nemalo chýbať? Radi Vám pripravíme čokoľvek, na čo máte chuť. Neviete si predstaviť oslavu bez klasických chlebíčkov, domáceho parížskeho alebo vajíčkového šalátu, alebo radšej uprednostníte niečo menej tradičné a dáte prednosť toastu s kozím syrom a figou, zapečenej slivke v prosciutte alebo ovocným špízom s mascarpone a šľahačkou? Spravíme všetko pre to, aby sme Vaše predstavy zhmotnili do skutočného výborného jedla.

Láska k jedlu, ale aj k Vám, našim zákazníkom, vždy dobrá nálada, uprednosťňovanie kvality pred kvantitou, vôňa výberovej kávy, to je cesta, ktorou sme sa rozhodli ísť. Najväčím potešením pre nás je, keď si obujete rovnaké topánky a idete tou cestou s nami.